Θέματα εν ενεργείαΘέματα εν ενεργεία  Προβολή λίστας των μελών του ForumΛίστα Μελών  Αναζήτηση του ForumΑναζήτηση  ΒοήθειαΒοήθεια
  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση
Στοίχημα - Ποδόσφαιρο
 E-bet Forums : Στοίχημα - Ποδόσφαιρο
Τίτλος Θέμα: ΣΥΣΤΗΜΑ?????????/ΣΟΣΟΣΟΣ Απάντηση της αποστολήςΑποστολή νέου θέματος
Συγγραφέας
Μήνυμα << Προηγούμενο θέμα | Επόμενο θέμα >>
orpheas2
Newbie
Newbie
Σήμα

Εγγεγραμμένος στις: 27 Νοέμβριος 2007
Περιοχή: Greece
Συνδεδεμένος: Αποσυνδεδεμένος
Απστολές: 34
Απεσταλμένο: 10 Μάρτιος 2008 στις 8:33pm | IP Συνδεδεμένο Παράθεση orpheas2

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ!ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΑΚΡΙΒΕΙΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΩΣ <<ΦΤΙΑΧΝΩ>> ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ.ΠΑΙΖΩ ΣΥΝΗΘΩΣ 10 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΧΑΝΩ 1 ΑΝΤΕ 2.(ΠΟΛΥ ΣΠΑΣΤΙΚΟ)ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ.ΟΥΤΕ ΤΙΣ ΣΤΥΛΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ.ConfusedΑΜΑ ΒΑΡΙΕΣΤΕ(ΠΡΑΓΜΑ ΛΟΓΙΚΟ)ΠΕΙΤΕ ΚΑΝΑ ΣΑΙΤ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΒΡΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΕΚ ΤΩΝ ΥΣΤΕΡΩΝ!!
Επιστροφή στην κορυφή Προβολή orpheas2's Προφίλ Αναζήτηση για άλλες αποστολές από orpheas2

klain main
Newbie
Newbie

Εγγεγραμμένος στις: 02 Νοέμβριος 2006
Περιοχή: Svalbard and Jan Mayen
Απστολές: 17
Απεσταλμένο: 11 Μάρτιος 2008 στις 3:08pm | IP Συνδεδεμένο Παράθεση klain main

rota ton dioratiko..kserei apo sistimataBig smile
Επιστροφή στην κορυφή Προβολή klain main's Προφίλ Αναζήτηση για άλλες αποστολές από klain main

hangman
Newbie
Newbie
Σήμα

Εγγεγραμμένος στις: 08 Φεβρουάριος 2008
Απστολές: 3
Απεσταλμένο: 11 Μάρτιος 2008 στις 4:53pm | IP Συνδεδεμένο Παράθεση hangman

θα παιζεις 6 αγωνες.
και θα παιζεις το συστημα 4-5-6 ειναι το μονο που συμφερει..

(κατω στο δελτιο που ειναι ο πολλαπλασιαστης
γραφει και συστημα, θα σημειωσεις το 4-5-6 και κανει 6.60 αν θελεις να κανεις χ2 τα λεφτα σου, κανει 13.20....   κ.τ.λ

αυτο το συστημα ειναι για 6 αγωνες μονο, και σου επιτρεπει να χασεις μεχρι 2 ομαδες..!!!! οκ..?? φιλε

www.pbzone.net
paintball team x-men
Επιστροφή στην κορυφή Προβολή hangman's Προφίλ Αναζήτηση για άλλες αποστολές από hangman

orpheas2
Newbie
Newbie
Σήμα

Απεσταλμένο: 11 Μάρτιος 2008 στις 5:26pm | IP Συνδεδεμένο Παράθεση orpheas2

wraia alla pes pws vazw opws eipes 6 agwnes(pes apodoseis 2.2 2.3 1.5 1.7)kai xanw mono tous 2 8a parw to a8roisma olwn aytwn twn apodosewn dld 2.2x2.3x1.5x1.7 kai epi kati allo?????????????????????????/

Επεξεργασμένο από orpheas2 στις 11 Μάρτιος 2008 στις 5:31pm
Επιστροφή στην κορυφή Προβολή orpheas2's Προφίλ Αναζήτηση για άλλες αποστολές από orpheas2

zografou13
Senior Member
Senior Member

Εγγεγραμμένος στις: 03 Φεβρουάριος 2007
Απστολές: 291
Απεσταλμένο: 11 Μάρτιος 2008 στις 7:55pm | IP Συνδεδεμένο Παράθεση zografou13

analoga ti pollaplasiasti tha baleis.an den baleis katholou epi 0.30,an baleis pollaplasiasti 2 epi 0.60 kai paei legontas alla tha afksanete to poso tou deltiou analoga ti pollaplasiasti tha baleis

Επιστροφή στην κορυφή Προβολή zografou13's Προφίλ Αναζήτηση για άλλες αποστολές από zografou13

ELEYSINA
Senior Member
Senior Member
Σήμα

Εγγεγραμμένος στις: 18 Μάρτιος 2006
Απστολές: 148
Απεσταλμένο: 11 Μάρτιος 2008 στις 10:26pm | IP Συνδεδεμένο Παράθεση ELEYSINA

ΣΕ ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΕΝ ΑΞΙΖΟΥΝ ΤΕΤΟΙΕΣ ΑΠΟΔΟΣΕΙΣ.
ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΟ ΚΕΡΔΟΣ
ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΤΕΤΡΑΔΕΣ ΟΙ ΑΠΟΔΟΣΕΙΣ
ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5
Επιστροφή στην κορυφή Προβολή ELEYSINA's Προφίλ Αναζήτηση για άλλες αποστολές από ELEYSINA

GEORGEBAS
Groupie
Groupie

Εγγεγραμμένος στις: 14 Ιανουάριος 2006
Απστολές: 88
Απεσταλμένο: 12 Μάρτιος 2008 στις 5:10pm | IP Συνδεδεμένο Παράθεση GEORGEBAS

Διαφωνω οτι το καλυτερο συστημα σταματαει στις τετραδες, αν για παραδειγμα ο τεταρτος αγωνας εχει αποδοση 2,5 ολη η τριαδα σου παει επι 2,5. ενω αν παιξεις τριαδες η τριαδα σου θα παει επι 4, αν εχεις παιξει 4 αγωνες και τους πιασεις ολους, ή επι 10 αν εχεις παιξει 5 αγώνες κ.ο.κ.

Απλά στις 3αδες δεν αξιζουν τα μικρα ενω στις 4αδες και ανω χρειαζονται και μικρα για να γινει η 4αδα και για να πολλαπλασιαστουν και οι νικητηριες στηλες.

Επιστροφή στην κορυφή Προβολή GEORGEBAS's Προφίλ Αναζήτηση για άλλες αποστολές από GEORGEBAS

hangman
Newbie
Newbie
Σήμα

Εγγεγραμμένος στις: 08 Φεβρουάριος 2008
Απστολές: 3
Απεσταλμένο: 12 Μάρτιος 2008 στις 5:41pm | IP Συνδεδεμένο Παράθεση hangman

Εγώ στα παιγνίδια του ΟΠΑΠ έχω σαν ζητούμενο να παίρνω τουλάχιστον τα χρήματά μου πίσω.(Όσο αυτό είναι δυνατόν).
Γιαυτό το λόγο παίζω πάντα ζητούμενα και όχι ξερά. Ακόμη πρέπει να ξεκαθαρίσω ότι από μένα θα έχετε προτάσεις μόνο για χ(ισοπαλίες).Εγώ προσωπικά δεν παίζω τίποτε άλλο. Γιαυτό και η στήλη μου έχει την ονομασία Xpert .
Πάμε τώρα στα συστήματα για χ.
Όταν παίζουμε 4 χ το καλύτερο σύστημα είναι 3 ή 4 που κοστίζει 1,50 ευρώ και ο καθένας ανάλογα με τις οικονομικές δυνατότητες του βάζει τον πολλαπλασιαστή που θέλει.
Όταν παίζουμε 5 χ το καλύτερο σύστημα είναι 3 ή 5 (όχι 4). Αυτό κοστίζει 3,30 ευρώ και ο καθένας πάλι βάζει τον πολλαπλασιαστή που τον θέλει.
Όταν παίζουμε  6 χ το καλύτερο σύστημα είναι 3 ή  6 (όχι 4, όχι 5). Αυτό κοστίζει 6,30 ευρώ και ο καθένας βάζει τον πολλαπλασιαστή που θέλει.
Αυτά είναι τα 3 ευκολόπαιχτα συστήματα που πιστέψτε με είναι το καλύτερο παίξιμο ως ζητούμενα. Αυτό δεν το λέω έτσι αλλά έχω καταλήξει εκεί μετά από πολλές μελέτες. Ίσως αργότερα σας εξηγήσω γιατί σας συμφέρει αυτό που σας προτείνω. Είναι κρίμα να πληρώνετε τζάμπα χρήματα στον ΟΠΑΠ ζητώντας 4-5-6 ή 3-4-5.

Και τώρα θα σας πώ για τα 2 βασικά συστήματα χ με πάνω από 6.
Το ένα σύστημα είναι με 8 χ και το άλλο με 10 χ. Η λογική είναι ίδια και στις δύο περιπτώσεις.
Άς εξηγήσουμε πρώτα το σύστημα με 8  χ.
Επιλέγουμε τα 8 χ που βλέπουμε και τα χωρίζουμε σε 2 τετράδες. Εγώ σαν αρχή έχω να παίρνω τα πρώτα 4 μαζί και τα υπόλοιπα 4 μαζί.Το ζητούμενο είναι να πιάσουμε 2 χ στην κάθε τετράδα.Τό σύστημα αυτό είναι 36 στήλες  και κοστίζει 10,80 ευρώ. Άν πιάσουμε 4 χ, δηλαδή 2 στο ένα γκρουπ και 2 στο άλλο παίρνουμε από 20 έως 25 ευρώ. 'Αν πιάσουμε 3 χ στο ένα γκρουπ και 2 χ στο άλλο παίρνουμε 3 τετράδες χ, δηλαδή γύρω στα 70 ευρώ. Άν πιάσουμε παραπάνω τους παίρνουμε αρκετά.
Τώρα για να διασφαλίσουμε την περίπτωση που πιάσουμε 3 ή 4 στο ένα γκρουπ και 0 η 1 στο άλλο και δεν πληρωθούμε παίζουμε και την κάθε τετράδα μόνη της και ζητάμε 3 ή 4 με τον πολλαπλασιαστή που επιθυμούμε. Χωρίς πολλαπλασιαστή κοστίζει 1,50 ευρώ.
Τώρα θα μου πείτε πως γίνεται η ανάπτυξη. Όποιος έχει πρακτορείο με προγράμματα μπορείτε άνετα να το δώσετε στον πράκτορα να σας το φτειάξει. Επειδή όμως τα περισσότερα πρακτορεία δεν διαθέτουν διαβάστε προσεκτικά πως γίνεται η ανάλυση.
Καταρχήν χρειαζόμαστε 6 δελτία για την ανάπτυξη. Στο ένα δελτίο βάζουμε ως στάνταρ χ τα δύο πρώτα χ της πρώτης τετράδας και από κάτω τα 4 χ της άλλης τετράδας και ζητάμε 4 ή 6 (όχι 5). Στο άλλο δελτίο βάζουμε ως στάνταρ χ το πρώτο και το τρίτο χ της πρώτης τετράδας και από κάτω πάλι τα 4 χ της άλλης τετράδας ζητώντας πάλι 4 ή 6 χ (όχι 5). Στο άλλο δελτίο το πρώτο και το τέταρτο με τα άλλα πάλι 4, ύστερα το δεύτερο με το τρίτο, το δεύτερο με το τέταρτο και τέλος το τρίτο με το τέταρτο με το ίδιο σκεπτικό.
Και στο τέλος σε άλλα 2 δελτία παίζουμε την κάθε τετράδα μόνη της με ζητούμενα 3 ή 4 με τον ανάλογο πολλαπλασιαστή.
Πιστεύω να έγινα κατανοητός έως τώρα.
Το ίδιο ακριβώς σκεπτικό είναι και το σύστημα με τα 10 χ αλλά τώρα χωρίζουμε τα 10 χ σε 2 πεντάδες και κάνουμε την ανάπτυξη σε 10 δελτία τώρα γιατί τόσες είναι οι δυάδες των 5 χ στο γκρουπ βάζοντάς τα ως στάνταρ και από κάτω τα άλλα πέντε του άλλου γκρουπ ζητώντας τώρα όμως 4 ή 7(όχι 5, όχι 6). Τέλος για όποιον θέλει, εγώ προσωπικά το κάνω, παίζει την κάθε πεντάδα μόνη της, ζητώντας 3 ή 5 (όχι 4) με τον πολλαπλασιαστή που επιθυμεί εξασφαλίζοντας έτσι την περίπτωση μήπως πιάσουμε 3,4 ή 5 στο ένα γκρουπ και 0 ή 1 στο άλλο και δεν πληρωθούμε. Ενδεικτικά αναφέρω ότι άν πιάσουμε 4 χ στο ένα γκρουπ και 3 χ στο άλλο το κέρδος που παίρνουμε είναι γύρω στα 1000 ευρώ και ίσως παραπάνω αν παίζουμε με πολλαπλασιαστή την κάθε πεντάδα.
Αυτά για τα συστήματα των χ και για όποιον θέλει περισσότερες διευκρινήσεις το email μου είναι SS -Xpert @hotmail .com  Οι διευκρινήσεις όμως θα γίνονται μέσω του site  και όχι προσωπικά με τον καθένα.
Ευχαριστώ για την υπομονή σας και σας εύχομαι καλή επιτυχία. Τα προγνωστικά μου για  τα χ θα το βρείτε στην στήλη μου Xpert .

www.pbzone.net
paintball team x-men
Επιστροφή στην κορυφή Προβολή hangman's Προφίλ Αναζήτηση για άλλες αποστολές από hangman

dioratikos
Senior Member
Senior Member

Εγγεγραμμένος στις: 14 Νοέμβριος 2007
Απστολές: 335
Απεσταλμένο: 13 Μάρτιος 2008 στις 10:31am | IP Συνδεδεμένο Παράθεση dioratikos

KAILEPSERA FILE ORFEA.DIAVASA OTI THELEIS VOITHEIA SXETIKA ME TA SYSTHMATA.MIN AGXONESAI ANTHROPE MOU.EINAI TO POULEN MOU TA SYSTHMATA.KATARXIN DIAVASA TON HANGMAN NA LEEI OTI TO KALYTERO SYSTHMA EINAI TO 4-5-6.MEGA LATHOS!!!VRAVO RE HANGMAN,PAS NA KAPSEIS TO PAIDI?AKOMA KAI MIA TETRADA NA PIASEIS STO 4-5-6  TA LEFTA SOU DEN TA PAIRNEIS PISO.EKSARTATAI KAI APO TIS APODOSEIS.GIA MENA TO KALYTERO EINAI NA VRISKEIS APODOSEIS KONTA STO 3 KAI ANO,POU MPOREI NA EINAI XINARIA I KAI EKPLIKSEIS KAI NA TA VALEIS SE MIA EKSADA ZITONTAS TRIADES-EKSADA.AYTO EINAI 21 STHLES.OTAN LEME STHLES ENNOOUME TON ELAXITSO POLLAPLASIASTH POU STON OPAP EINAI 0,30 EURO.DILADH 21 STHLES=0,3 X 21=6,30 EURO.AN VALEIS POLLAPLASIASTH 0,60 EURO TO STYSTHMA THA KOSTIZEIS  21 STHLES=0,6 X 21=12,60 EURO K.T.L. ALLA ESY EIPES OTI PAIZEIS 10 AGONES KAI XANEIS PANTA 1,2 AGONES.PREPEI PROTA NA MOU PEIS TI APODOSEIS VAZEIS KAI META NA SOU PO TO SYSTHMA.

Επιστροφή στην κορυφή Προβολή dioratikos's Προφίλ Αναζήτηση για άλλες αποστολές από dioratikos

orpheas2
Newbie
Newbie
Σήμα

Απεσταλμένο: 17 Μάρτιος 2008 στις 10:52am | IP Συνδεδεμένο Παράθεση orpheas2

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΟΥ ΦιΛΕ ΔΙΟΡΑΤΙΚΕ.ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΣΥΝΗ8ΩΣ ΕΠΙΛΕΓΩ ΑΠΟ 1.9 ΜΕΧΡΙ 2.5.ΒΕΒΑΙΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟΤΕΡΕΣ ΑΠΟΔΟΣΕΙΣ γυρω στο 1.5 και 1.6-1.7.δηλαδη ΠΕΣ(1.5-1.6-1.7-1.5-1.9-1.8-2.2-2.00-2.05-2.1)Π.ΧWink

Σελίδα του 2 Επόμενο >>
  Απάντηση της αποστολήςΑποστολή νέου θέματος
Εκτυπώσιμη έκδοση Εκτυπώσιμη έκδοση

Μεταφορά στο forum
Εσείς δεν μπορείτε να δημιουργήσετε νέα θέματα σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να απαντήσετε σε θέματα σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να διαγράψετε τις αποστολές σας σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αποστολές σας σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να δημιουργήσετε δημοσκοπήσεις σε αυτό το forum
Εσείς δεν μπορείτε να φηφίσετε σε δημοσκοπήσεις σε αυτό το forum