Σάββατο Οκτώβριος 20 2018,  
Συζήτηση
Hee man
Welcome

Το πρόγραμμα των αγώνων

To παγκόσμιο κύπελλο ξεκινάει στις 14/6 με τον αγώνα της οικοδέσποινας Ρωσίας με τη Σαουδική Αραβία και θα ολοκληρωθεί στις 15/7 με τον μεγάλο τελικό ο οποίος θα διεξαχθεί στις 18.00 το απόγευμα προκειμένου να έχουν τη δυνατότητα να τον παρακολουθήσουν και οι χώρες εκτός Ευρώπης.

Αναλυτικά:

Ά Όμιλος:
1η Αγωνιστική:
14/6/2018 18:00 Ρωσία-Σαουδική Αραβία
15/6/2018 15:00 Αίγυπτος-Ουρουγουάη
2η αγωνιστική:
19/6/2018 21:00 Ρωσία-Αίγυπτος
20/6/2018 18:00 Ουρουγουάη-Σαουδική Αραβία
3η αγωνιστική:
25/6/2018 17.00 Σαουδική Αραβία-Αίγυπτος
25/6/2018 17.00 Ουρουγουάη-Ρωσία

2ος Όμιλος:
1η αγωνιστική:
15/6/2018 18.00 Μαρόκο-Ιράν
15/6/2018 21.00 Πορτογαλία-Ισπανία
2η αγωνιστική:
20/6/2018 15.00 Πορτογαλία-Μαρόκο
20/6/2018 21.00 Ιράν-Ισπανία
3η αγωνιστική:
25/6/2018 21.00 Ιράν-Πορτογαλία
25/6/2018 21.00 Ισπανία-Μαρόκο

3ος Όμιλος
1η αγωνιστική:
16/6/2018 13.00 Γαλλία-Αυστραλία
16/6/2018 19.00 Περού-Δανία
2η αγωνιστική:
21/6/2018 18.00 Δανία-Αυστραλία
21/6/2018 20.00 Γαλλία-Περού
3η αγωνιστική:
26/6/2018 17.00 Δανία-Γαλλία
26/6/2018 17.00 Αυστραλία-Περού

4ος Όμιλος
1η αγωνιστική:
16/6/2018 16.00 Αργεντινή-Ισλανδία
16/6/2018 21.00 Κροατία-Νιγηρία
2η αγωνιστική:
21/6/2018 21.00 Αργεντινή-Κροατία
22/6/2018 18.00 Νιγηρία-Ισλανδία
3η αγωνιστική:
26/6/2018 21.00 Ισλανδία-Κροατία
26/6/2018 21.00 Νιγηρία-Αργεντινή

5ος Όμιλος
1η αγωνιστική:
17/6/2018 16.00 Κόστα Ρίκα-Σερβία
17/6/2018 21.00 Βραζιλία-Ελβετία
2η αγωνιστική:
22/6/2018 15.00 Βραζιλία-Κόστα Ρίκα
22/6/2018 22.00 Σερβία-Ελβετία
3η αγωνιστική:
27/6/2018 21.00 Ελβετία-Κόστα Ρίκα
27/6/2018 21.00 Σερβία-Βραζιλία

6ος Όμιλος
1η αγωνιστική:
17/6/2018 18.00 Γερμανία-Μεξικό
18/6/2018 15.00 Σουηδία-Νότιος Κορέα
2η αγωνιστική:
23/6/2018 18.00 Νότιος Κορέα-Μεξικό
23/6/2018 21.00 Γερμανία-Σουηδία
3η αγωνιστική:
27/6/2018 17.00 Μεξικό-Σουηδία
27/6/2018 17.00 Νότιος Κορέα-Γερμανία

7ος Όμιλος
1η αγωνιστική:
18/6/2018 18.00 Βέλγιο-Παναμάς
18/6/2018 21.00 Τυνησία-Αγγλία
2η αγωνιστική:
23/6/2018 15.00 Βέλγιο-Τυνησία
24/6/2018 15.00 Αγγλία-Παναμάς
3η αγωνιστική:
28/6/2018 21.00 Αγγλία-Βέλγιο
28/6/2018 21.00 Παναμάς-Τυνησία

8ος Όμιλος
1η αγωνιστική:
19/6/2018 15.00 Κολομβία-Ιαπωνία
19/6/2018 18.00 Πολωνία-Σενεγάλη
2η αγωνιστική:
24/6/2018 18.00 Ιαπωνία-Σενεγάλη
24/6/2018 21.00 Πολωνία-Κολομβία
3η αγωνιστική:
28/6/2018 17.00 Σενεγάλη-Κολομβία
28/6/2018 17.00 Ιαπωνία-Πολωνία

Φάση των «16»:
30/6/2018 17.00 1ος 3ου ομίλου-2ος 4ου ομίλου
30/6/2018 21.00 1ος 1ου ομίλου- 2ος 2ου ομίλου
1/7/2018 17.00 1ος 2ου ομίλου-2ος 1ου ομίλου
1/7/2018 21.00 1ος 4ου ομίλου-2ος 3ου ομίλου
2/7/2018 18.00 1ος 5ου ομίλου-2ος 6ου ομίλου
2/7/2018 21.00 1ος 7ου ομίλου-2ος 8ου ομίλου
3/7/2018 17.00 1ος 6ου ομίλου-2ος 5ου ομίλου
3/7/2018 21.00 1ος 8ου ομίλου-2ος 7ου ομίλου

Προημιτελικά:
6/7/2018 17.00 Νικητής 49-Νικητής 50
6/7/2018 21.00 Νικητής 53-Νικητής 54
7/7/2018 18.00 Νικητής 55-Νικητής 56
7/7/2018 21.00 Νικητής 51-Νικητής 52

Ημιτελικά:

10/7/2018 21.00 Νικητής 57-Νικητής 58
11/7/2018 21.00 Νικητής 59-Νικητής 60

Μικρός Τελικός:
14/7/2018 Ηττημένος 61-Ηττημένος 62

Τελικός:
15/7/2018 18.00 Νικητής 61-Νικητής 62

Ηλεκτρονικά Πορτοφόλια

  • Tipsters League